19. 11. 2021
Dne 22.11.2021 navštíví mateřskou školu Městská policie z Jablonce nad Nisou s příběhem Pandy Fandy.... více
19. 11. 2021
Dne 2.prosince se uskuteční  vánoční fotografování dětí v mateřské škole. Bližší informace vám poskytnou učitelky v jednotlivých třídách.... více
27. 10. 2021
Mateřská škola je v pátek 29.10.2021 uzavřena.... více
všechny aktuality

mš Jablonec nad Nisou

Mateřská škola Hláska

Mateřská škola v Jablonci nad Nisou se nachází v Palackého ulici č. 37 a v odloučeném pracovišti U Přehrady 4 s bezbariérovým přístupem. Mateřská škola je určena dětem zdravým, dětem s vadami řeči, se sluchovými a zrakovými vadami, s autismem, dětem s tělesným postižením a kombinovanými vadami, které lze vřadit do speciálních tříd na základě doporučení školského poradenského zařízení.

více o naší školce

Mateřská škola Hláska

Děti jsou rozděleny do 6 tříd, z nichž 2 třídy jsou běžné pro děti bez postižení, 4 třídy jsou speciální, do kterých jsou děti zařazeny podle věku a stanovených diagnóz. Běžnou třídu navštěvují děti od 3 let, vzdělávací činnosti jsou doplněny o logopedickou prevenci. Speciální třídy navštěvují děti ve věku od 3 let.

více o naší školce