06. 12. 2022
Mateřská škola je uzavřena od 23.12.2022 do 1.1.2023. Provoz se zahajuje v pondělí 2.ledna 2023. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v novém roce.                     ... více
09. 11. 2022
Dne 8. prosince se uskuteční  vánoční fotografování dětí v mateřské škole. Bližší informace vám poskytnou učitelky v jednotlivých třídách.... více
09. 11. 2022
           Zveme Vás  na Vánoční vyrábění, které proběhne dne 6.12.2022 od 15,30 do 17,30h v budově mateřské školy Palackého.                                           Přijďte se vánočně naladit a... více
všechny aktuality

mš Jablonec nad Nisou

Mateřská škola Hláska

Mateřská škola v Jablonci nad Nisou se nachází v Palackého ulici č. 37 a v odloučeném pracovišti U Přehrady 4 s bezbariérovým přístupem. Mateřská škola je určena dětem zdravým, dětem s vadami řeči, se sluchovými a zrakovými vadami, s autismem, dětem s tělesným postižením a kombinovanými vadami, které lze vřadit do speciálních tříd na základě doporučení školského poradenského zařízení.

více o naší školce

Mateřská škola Hláska

Děti jsou rozděleny do 6 tříd, z nichž 2 třídy jsou běžné pro děti bez postižení, 4 třídy jsou speciální, do kterých jsou děti zařazeny podle věku a stanovených diagnóz. Běžnou třídu navštěvují děti od 3 let, vzdělávací činnosti jsou doplněny o logopedickou prevenci. Speciální třídy navštěvují děti ve věku od 3 let.

více o naší školce