Pro rodiče

Zápis k předškolnímu vzdělávání

Zápis k předškolnímu vzdělávání do Mateřské školy speciální Jablonec nad Nisou, Palackého 37, p.o. se uskuteční 7. května 2019 od 8 do 16 hodin. V přílohách najdete potřebné informace a dokumenty včetně kritérií.

Výběr stravného a úplaty za vzdělávání

Dne 23.4.2019 se vybírají hotovostní platby na měsíc DUBEN stravné a úplata za vzdělávání v budově Palackého         od 12,05 - 12,20 h.

od 15,10 - 16,30 h.

Je stanoven pouze jeden termín výběru. Pokud nebude zaplacena částka za stravné a úplatu za vzdělávání nebude dítě přijato.

Informace k prázdinovému provozu

Mateřská škola bude uzavřena od 15.7. do 16.8.2019. Bližší informace o organizaci prázdninového provozu najdete níže v příloze.

MŠ Hláska se představuje

Zveme Vás na Den otevřených dveří v mateřské škole Hláska, který se koná 25.dubna 2019 od 16 ,30 do 17,30 h na obou budovách mateřské školy. Děti si vyzkouší aktivity realizované v mateřské škole. V rámci Dne otevřených dveří budou podávány informace o zápisu do mateřské školy.